מאמי מייקאובר

לידה ויצירת חיים חדשים היא אחת החוויות המעצימות ביותר שאפשר לחוות. משתווה לה רק, אולי, הנחת (ביחד עם האתגרים…) שמספקים לנו הילדים. לצד גידול הילדים וללא קשר, ישנן נשים שהשפעת ההריונות, הלידות וההנקות ניכרים על גופן – שינוי משמעותי, לעיתים לא לטובה, במראה החיצוני. בין ההשפעות של הרחבת המשפחה נכללים שינויים בשדיים, בבטן, ובמצבורי שומן. שינויים אשר לא נעלמים גם כשאת מקפידה על תזונה נכונה ואפילו על פעילות גופנית קבועה. טיפול “מאמי מייקאובר” נועד לספק מענה מקיף לכל התופעות הנ”ל, בהתאמה אישית אלייך, כך שתוכלי ליהנות גם מהאמהות וגם ממראה שתרגישי בו טוב.

before after
img

מה כולל טיפול מאמי מייקאובר?

מאמי מייקאובר כשמו כן הוא – מהפך מקיף. לשם כך יתבצע ניתוח משולב, לרוב באזור החזה והבטן. ההליך הכירורגי יכלול את כל הפעולות הרלוונטיות עבורך, על-מנת להבטיח מענה מלא לכל השינויים לאחר ההריונות וההנקות שתרצי לשפר. בהתאם עשוי ניתוח מקיף זה לכלול את הפרוצדורות הבאות: - הרמת חזה – עם או בלי שתלים - הקטנת חזה - מתיחת בטן - שאיבת שומן בבטן, במותניים ו/או בירכיים - הידוק וקירוב של השרירים מרוחקים בבטן - טיפול בבקעים בדופן הבטן

למי מתאים הטיפול?

קהל היעד העיקרי של הטיפול המשולב הוא נשים שסיימו להקים את התא המשפחתי וכעת רוצות להשקיע בעצמן. התזמון האידיאלי המומלץ הינו בין חצי שנה לשנה אחרי הלידה האחרונה, וכ-3-4 חודשים מסיום ההנקה (והפרשת/ייצור החלב). קהל יעד נוסף הוא נשים שהשילו קילוגרמים רבים ממשקלן – באמצעות דיאטה קפדנית , ספורט או ניתוח בריאטרי – ומבקשות להשלים את המהפך באמצעות טיפול בעודפי העור ועיצוב מחדש של הבטן והחזה. בהתאם, רוב המטופלות אשר מגיעות לקליניקה על-מנת להתעניין באופציה של מאמי מייקאובר הן נשים בסוף שנות ה30 ותחילת שנות ה40 (ולעיתים אף מבוגרות יותר) – נשים שמבינות כי הן לא יכולות לנצח את הטבע, וגם אין סיבה לכך, אבל כן אפשר להיראות הרבה יותר טוב ולהרגיש עם עצמן נוח יותר בזכות השדרוג של המראה החיצוני.

img
flower

reviews title לקוחות ממליצים

23.5.2022

נטלי

avatar

אחרי ניתוח שחיכיתי לו כל כך הרבה שנים, תוצאה מושלמת יותר ממה שיכולתי לדמיין, דאגה ומקצוענות ברמה הכי גבוה. תודה!

20.5.2022

מאיה

avatar

תודה! השירות שלך מעל ומעבר, הייתה חוויה טובה והרגשה נעימה. הרופאה מהממת!! פשוט אין מילים, תודה רבה

17.11.2021

סוזי ג'ראד

avatar

הגעתי לד״ר מיכל בנקלר בכדי לממש את חלומי ולעשות הרמה ללא שתלים וזאת הייתה הבחירה הכי נכונה שעשיתי בחיי!!! הרגשתי ששמתי את עצמי בידיים הכי טובות ומבורכות שיש. היחס השירות האדיבות והמענה לכל שאלה, מד״ר מיכל ועד ללודה המהממת שאין כמותה. המילים קטנות מכדי לתאר את האישה והרופאה שהיא, המקצועיות ניכרת בכל פרט ופרט. חוויית הניתוח הייתה מעל ומעבר לציפיות. אני מודה על הזכות שהגעתי אליה ושבחרתי בה להגשים חלום ששנים פחדתי להגשים, ידעתי שאני בידיים הכי טובות שיש וכך גם התוצאה. כל הביקורות שקראתי הכל אמת, חוויתי אחד לאחד כל אחת מהן. תודה, תודה ועוד פעם תודה ❤️❤️❤️

17.11.2021

ירין גולדמן

avatar

רוצה להודות לכן על הליווי החם וההקשבה אין ספק שזה אחד השינויים הגדולים בחיי בזכותכן תודה רבה ממליץ מאוד !

step by step title תהליך הטיפול

פגישת יעוץ

השילוב בין טביעת העין המדויקת של ד”ר בנקלר והקשב אלייך מוביל לבחירות אופטימליות. בשיחה משותפת עורכים תיאום ציפיות ומתכננים את הניתוח בהתאם להליכים שתרצי שהוא יכלול.

בדיקות רפואיות

ד”ר בנקלר אמונה על שקלול כל המידע הרלוונטי לטיפול. בין היתר יש לעבור על תוצאות בדיקת דם, הדמיית שד והדמיית בטן. בהתאם לגיל, יתכנו בדיקות נוספות כמו אק"ג וממוגרפיה.

ניתוח

ההליך כולל לרוב ניתוח חזה ובטן, ולעתים משלב גם ירכיים. משך ההליך יושפע כמובן מסוגי הניתוחים שישולבו.

סיום תקופת ההחלמה

התוצאות מתחילות להיות מורגשות מיד לאחר הניתוח. תוצאה סופית לאחר כשנה

מאמי מייקאובר שאלות שהרבה לקוחות שואלים אותי על

  • לקראת מועד הניתוח תתבקשי לעבור בדיקות רפואיות, בהתאם לפעולות שיתבצעו ולמצבך הרפואי. בדיקות אלה מאפשרות לדעת כי ההליך הכירורגי לא מסוכן עבורך. בנוסף, יש להפסיק לעשן לפחות שבועיים לפני ולאחר הניתוח, על-מנת שהגוף יוכל להתאושש ממנו ללא הפרעות. עוד כדאי לדעת בהקשר זה כי עישון בסמוך לניתוח עלול להשפיע לרעה על תוצאתו. מרכיב נוסף בהיערכות הוא רכישת פריטים כגון חזיית ספורט או חגורת בטן על סמך המלצות ספציפיות של ד”ר בנקלר. אביזרים אלה תומכים בתוצאות הניתוח ומסייעים בתקופת ההחלמה.

  • משך הניתוח מושפע מהיקף השינויים המבוקשים. באופן טבעי, מאחר שמדובר בהליך כירורגי שמשלב מספר פעולות במספר אזורים, מדובר בניתוח לא קצר, ולאחריו ניתן להישאר לאשפוז ללילה אחד. את הניתוח והאשפוז תעברי ב”מדיקה”, מרכז רפואי מהמתקדמים ביותר בארץ ולמעשה כזה שעומד בסטנדרטים גבוהים במיוחד בקנה מידה עולמי. מעבר לרמת האבזור הגבוהה של חדרי הניתוח עצמם, הוקדשה במרכז, שנמצא ברמת החיל בתל אביב, תשומת לב רבה לנוחות של המטופלים והמטופלות – כך שהחוויה תהיה נעימה ונינוחה.

  • בשעות הראשונות שאחרי ניתוח מאמי מייקאובר ייתכנו כאבים, ועל כן בנוסף להרדמה המלאה שבה מתבצע הניתוח, תעברי גם אלחוש מקומי. בשבוע הראשון מומלצת מנוחה, ובשבוע שלאחר מכן כבר ניתן לחזור בהדרגה לשגרה, כולל ביצוע מטלות שלא כרוכות במאמץ גופני. לאחר שבועיים כבר אפשר לחזור לעבודה מלאה, וכעבור שישה שבועות ניתן לחדש את הפעילות הגופנית – בהדרגה ותוך תשומת לב רבה לאזורים המנותחים. לאורך פרק זמן זה ד”ר בנקלר והמתאמת זמינות עבורך לכל שאלה, חשש, בקשה או צורך, כך שתוכלי לעבור את ההחלמה במקסימום רוגע. את התוצאות המלאות של מאמי מייקאובר תוכלי לראות כעבור כשנה – וליהנות מהן במשך שנים.

faq

לקראת מועד הניתוח תתבקשי לעבור בדיקות רפואיות, בהתאם לפעולות שיתבצעו ולמצבך הרפואי. בדיקות אלה מאפשרות לדעת כי ההליך הכירורגי לא מסוכן עבורך. בנוסף, יש להפסיק לעשן לפחות שבועיים לפני ולאחר הניתוח, על-מנת שהגוף יוכל להתאושש ממנו ללא הפרעות. עוד כדאי לדעת בהקשר זה כי עישון בסמוך לניתוח עלול להשפיע לרעה על תוצאתו. מרכיב נוסף בהיערכות הוא רכישת פריטים כגון חזיית ספורט או חגורת בטן על סמך המלצות ספציפיות של ד”ר בנקלר. אביזרים אלה תומכים בתוצאות הניתוח ומסייעים בתקופת ההחלמה.

משך הניתוח מושפע מהיקף השינויים המבוקשים. באופן טבעי, מאחר שמדובר בהליך כירורגי שמשלב מספר פעולות במספר אזורים, מדובר בניתוח לא קצר, ולאחריו ניתן להישאר לאשפוז ללילה אחד. את הניתוח והאשפוז תעברי ב”מדיקה”, מרכז רפואי מהמתקדמים ביותר בארץ ולמעשה כזה שעומד בסטנדרטים גבוהים במיוחד בקנה מידה עולמי. מעבר לרמת האבזור הגבוהה של חדרי הניתוח עצמם, הוקדשה במרכז, שנמצא ברמת החיל בתל אביב, תשומת לב רבה לנוחות של המטופלים והמטופלות – כך שהחוויה תהיה נעימה ונינוחה.

בשעות הראשונות שאחרי ניתוח מאמי מייקאובר ייתכנו כאבים, ועל כן בנוסף להרדמה המלאה שבה מתבצע הניתוח, תעברי גם אלחוש מקומי. בשבוע הראשון מומלצת מנוחה, ובשבוע שלאחר מכן כבר ניתן לחזור בהדרגה לשגרה, כולל ביצוע מטלות שלא כרוכות במאמץ גופני. לאחר שבועיים כבר אפשר לחזור לעבודה מלאה, וכעבור שישה שבועות ניתן לחדש את הפעילות הגופנית – בהדרגה ותוך תשומת לב רבה לאזורים המנותחים. לאורך פרק זמן זה ד”ר בנקלר והמתאמת זמינות עבורך לכל שאלה, חשש, בקשה או צורך, כך שתוכלי לעבור את ההחלמה במקסימום רוגע. את התוצאות המלאות של מאמי מייקאובר תוכלי לראות כעבור כשנה – וליהנות מהן במשך שנים.

slider image
אחרי-לפני

מאמי מייקאובר

slider image
אחרי-לפני

מאמי מייקאובר

slider image

slider image

ניתוח בהתאמה אישית מלאה לכל מטופלת

על-מנת להגיע לתוצאות המרשימות ביותר, הדגש העיקרי בתהליך הוא תכנון מדויק של הניתוח – בהתאמה מושלמת למאפיינים הספציפיים שלך.

התכנון של ההליך הכירורגי נעשה על סמך קשב מלא לרצונות שתביעי באוזני ד”ר מיכל בנקלר, הניסיון הרב שצברה בביצוע כל סוגי הניתוחים הפלסטיים הרלוונטיים ומבנה הגוף שלך. המטרה היא מיקסום השינוי לטובה תוך שמירה על מראה טבעי (שבסופו של דבר הוא המחמיא ביותר) ועל פרופורציות אופטימליות בין השדיים, הבטן, הירכיים והישבן.

מפגש ייעוץ סבלני ומענה מקצועי לכל שאלה ובקשה

איסוף כל המידע הרלוונטי לצורך תכנון ההליך המושלם מתבצע במסגרת מפגש ייעוץ עם ד”ר בנקלר. במפגש לא מחייב זה תוכלי לשתף את מיכל בכל התחושות הקיימות אצלך מאז ההריונות והלידות, בציפיות שלך מהטיפול וגם בחששות, הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הרגשי שבאופן טבעי מהווה חלק נכבד מהתהליך. השיחה הפתוחה והכנה מאפשרת היכרות אמיתית ובהתאם גם הבנה מלאה של מטרות הניתוח והדרכים הנכונות להגיע אליהן.

חלק נוסף במפגש זה מוקדש לתיאום ציפיות. חשוב להדגיש כי מאמי מייקאובר מאפשר ליצור שינויים משמעותיים מאוד לטובה, אבל ישנן כמובן גם מגבלות – ועל כן חשוב שהציפיות לקראת הניתוח יהיו מציאותיות. לפני ואחרי מפגש הייעוץ תוכלי לשוחח גם עם המתאמת המנוסה, שזמינה עבורך לכל שאלה ותשמח לספק לך מענה מקצועי.

blog title פרסומים אחרונים

לפרסומים האקדמיים שלי >>