הרמת חזה

חזה עומד ויציב משדר נעורים וחיוניות, עוזר לשיפור הדימוי העצמי ומשפר את המראה. הריונות, הנקות, ירידה באלסטיות של העור עם השנים, שינויים חוזרים ונשנים במשקל, שדיים גדולים מאוד – הם חלק מהגורמים לצניחת חזה. ניתוח הרמת חזה הינה אפשרות, כזו המבוססת על תוכנית ויישום מדויקים, אשר יכולה לעזור ואף לשפר את מראה החזה ולהרימו חזרה. ד”ר מיכל בנקלר מבצעת ניתוחים פלסטיים, ובפרט הרמות חזה, מזה שנים רבות. הניסיון הנרחב שצברה מתורגם להליך כירורגי אופטימלי וגם ליחס אישי חם שהופך את התהליך כולו לנעים, זאת מעבר להיותו ניתוח המשנה חיים לטובה.

before after
img

למי מתאים ניתוח להרמת חזה?

הרמת חזה מתאימה לנשים בריאות, אשר אוהבות את גודל החזה שלהן ומעוניינות בהרמה ועיצוב שלו לנראות טובה יותר. באופן עקרוני מומלץ לעבור ניתוח זה לאחר סיום שלב ההריונות וההנקות. הסיבה העיקרית לכך היא ששינויים דרמטיים בגוף, כגון הריונות והנקות, יכולים לפגום בתוצאות הניתוח. לכל אחת, ובכל מקרה, מתבצעות בדיקות מקיפות לקראת הניתוח, וביניהן צילום חזה, א.ק.ג., US שד או בדיקת דימות אחרת, בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל אישה ובפרט הגיל. כשישנה מחלת רקע כלשהי, נדרשת בנוסף חוות דעת של הרופא המטפל לטובת ניהול סיכונים מקצועי ומיטבי. ציפיות ריאליות הן מפתח חשוב ומרכזי, ועל כן ד”ר בנקלר מקדישה תשומת לב רבה לסוגיה זו. ניתוחים להרמת החזה מצליחים לחולל שינוי ממשי ומחזירים לשדיים את המראה המורם שאפיין אותם בעבר, אבל באופן טבעי יש גם מגבלות שנובעות מהאנטומיה של האישה. חשוב לציין, ניתוח אינו קסם ואי אפשר לעשות הכל, מצד שני כמעט ואין דבר שאי אפשר לשפר – פגישת הייעוץ נועדה, בין היתר, לסמן באופן ברור את הגבול שבין מה שאפשרי למה שלא.

תכנון הרמת חזה – בהתאמה מלאה לרצון שלך ולמבנה הגוף

הרמת חזה הוא למעשה שם כולל למספר ניתוחים שיש ביניהם גם הבדלים לא מבוטלים. אופציה אחת היא הרמת חזה עם שתלים, אפשרות שנייה היא הרמת והקטנת חזה ויש כמובן גם ניתוחים שבהם החזה “רק” מורם. בהתאם ישנה חשיבות רבה לתכנון ההליך הכירורגי, ובנקודה זו באים לידי ביטוי הקשב הרגיש של ד”ר בנקלר וטביעת העין המדויקת שלה. בהתאם, תכנון הניתוח מתבסס גם על בקיאות מקצועית, גם על הרצון של המטופלת וגם על מבנה הגוף, כך שהתוצאה תהיה הרמונית. שיקול שכדאי לקחת בחשבון הוא שלעיתים הרמה בלבד של החזה, לא תיתן את התוצאה האופטימלית, ולכן במקרים אלו תיתכן המלצה להוסיף שתלים. אחרות יעדיפו לקחת בחשבון שחזה גדול, ולכן גם כבד, עלול לצנוח שוב, גם אחרי ניתוח מוצלח מאוד. לכן במקרים אלה ההמלצה תהיה הרמת חזה ללא שתלים ולעיתים בשילוב עם הקטנה. הניתוחים המשולבים מחייבים קבלת החלטות שונות: גודל השתל ומיקומו או לחילופין היקף הסרת הרקמות המיותרות על-מנת להגיע למידה המתאימה, המיקום החדש של הפטמות והעטרות כך שיתאימו לחזה המורם, ועוד.

img
flower

reviews title לקוחות ממליצים

17.1.2022

ג'ודית

avatar

‏לפני כשלושה שבועות עברתי ניתוח הקטנה והרמה אצל דוקטור מיכאל בלנקר המדהימה. למען האמת בפגישה הראשונה כבר ידעתי שהיא תנתח אותי העיניים שלה דיברו אלי. אני יכולה רק להגיד שיצא פשוט מהמם אני מאוד מאוד מרוצה וממליצה בחום, האסיסטנטית המקסימה לודה הייתה לצידי לאורך כל הדרך גם לפני הניתוח וגם אחרי. שוב תודה!

3.12.2021

קרן

avatar

הגעתי לד""ר בנקלר על מנת להחליף שתלים ישנים ולבצע הרמת חזה, ד"ר בנקלר היתה מאוד נחמדה דאגה להסביר את כל הפרטים בנוגע לניתוח. היתה מקצועית ויישרה, סמכתי על חוות דעתה בנוגע לגודל השתליים החדשים וזרמתי איתה. אני שבוע לאחר הניתוח, חייבת לציין שהעבודה מושלמת, יצאתי ללא כאבים אחרי הניתוח וגם לא לקחתי משכחי כאבים. הצוות שלה דאג להתקשר ולדאוג לשלומי במהלך השבוע ,ממליצה בחום

21.5.2022

ג׳ודית

avatar

לפני כשלושה שבועות עברתי ניתוח הקטנה והרמה אצל דוקטור מיכל בנקלר המדהימה. למען האמת בפגישה הראשונה כבר ידעתי שהיא תנתח אותי, העניים שלה דיברו אלי. אני יכולה רק להגיד שיצא מהמם, אני מאוד מאוד מרוצה וממליצה בחום. האסיסטנטית מקסימה, לודה, הייתה לצידי לאורך כל הדרך גם לפני הניתוח וגם אחרי. שוב תודה

6.5.2021

נ.

avatar

כיום אני 3 שבועות אחרי ניתוח חזה שכלל הרמה, הגדלה כל זאת מתחת לשריר. נטו להמליץ זו לא חוות דעת מספקת! מה שלא אגיד על מיכל וכמה שלא אשבח עבודתה, זה עדיין לא יהיה מספיק ולא יתאר באופן מלא עד כמה שיצאתי מרוצה. התפרים כמעט ונעלמו ועברו סה"כ 3 שבועות. ההחלמה הייתה לגמרי לא מורגשת! ביום הניתוח כבר נפגשתי עם חברה, יום אחרי נהגתי ויומיים אחרי חזרתי לעבודה! מיכל היקרה, אני ממליצה עלייך בלב שלם!

step by step title תהליך הטיפול

פגישת יעוץ

שיחה לתיאום ציפיות. השילוב בין טביעת העין המדויקת של ד”ר בנקלר והקשב אלייך מוביל לבחירות אופטימליות.

הכנה לניתוח

שקלול כל המידע הרלוונטי ועל תכנון מדויק של ההליך הכירורגי המועיל ביותר האפשרי. בין היתר יש לעבור על תוצאות בדיקת דם והדמיית שד.

ניתוח

ד”ר בנקלר מבצעת את כל הניתוחים בעצמה. ההליך הכירורגי עצמו אורך בדרך כלל כשעתיים.

סיום תקופת ההחלמה

חזרה הביתה מספר שעות לאחר הניתוח. חזרה לשגרה כמעט מלאה כעבור שבוע-שניים. תוצאות מורגשות מיד לאחר הניתוח, תוצאה סופית לאחר כשנה.

ניתוח הרמת חזה שאלות שהרבה לקוחות שואלים אותי על

  • ניתוח הרמת חזה אורך כשעתיים, בהתאם להיקף השינוי הדרוש וסוג ניתוח ההרמה. ד”ר בנקלר, בזכות המיומנות הגבוהה, מבצעת את החתכים ההכרחיים המינימליים לתוצאה המיטבית וכך מפחיתה גם את ההצטלקות. החתך המשמש את ד”ר בנקלר בניתוח הרמה מכונה “סוכריה על מקל” וכולל חתך מסביב לעטרה, וחתך נוסף מהעטרה כלפי מטה אל הקפל התת שדי. הפעולה הבסיסית בניתוח הרמת חזה היא איסוף העור הרפוי כך שהחלק התחתון של כל שד מורם כלפי מעלה. כמו כן תתבצע הסרה של רקמות עור עודפות ובמידת הצורך הפטמה תועבר לנקודה גבוהה יותר, בהלימה עם צורתו החדשה של השד. תמצית ניתוח ההרמה כוללת עיצוב של השד, איסופו מהצדדים ומרכוזו, כולל הרמה של הפטמה ועטרה תוך תפירה של רקמת השד. תפקיד תפירת רקמת השד הינו לא להסתמך רק על תפירה של העור ובכך להסתכן במתיחה ונפילה חוזרות של השד המורם.

  • בודאי, הרמת חזה נפוצה בשילוב עם הגדלת חזה, הקטנה, או החלפת שתלים.

faq

ניתוח הרמת חזה אורך כשעתיים, בהתאם להיקף השינוי הדרוש וסוג ניתוח ההרמה. ד”ר בנקלר, בזכות המיומנות הגבוהה, מבצעת את החתכים ההכרחיים המינימליים לתוצאה המיטבית וכך מפחיתה גם את ההצטלקות. החתך המשמש את ד”ר בנקלר בניתוח הרמה מכונה “סוכריה על מקל” וכולל חתך מסביב לעטרה, וחתך נוסף מהעטרה כלפי מטה אל הקפל התת שדי. הפעולה הבסיסית בניתוח הרמת חזה היא איסוף העור הרפוי כך שהחלק התחתון של כל שד מורם כלפי מעלה. כמו כן תתבצע הסרה של רקמות עור עודפות ובמידת הצורך הפטמה תועבר לנקודה גבוהה יותר, בהלימה עם צורתו החדשה של השד. תמצית ניתוח ההרמה כוללת עיצוב של השד, איסופו מהצדדים ומרכוזו, כולל הרמה של הפטמה ועטרה תוך תפירה של רקמת השד. תפקיד תפירת רקמת השד הינו לא להסתמך רק על תפירה של העור ובכך להסתכן במתיחה ונפילה חוזרות של השד המורם.

בודאי, הרמת חזה נפוצה בשילוב עם הגדלת חזה, הקטנה, או החלפת שתלים.

slider image
אחרי-לפני

הרמת חזה

slider image
אחרי-לפני

הרמת חזה

slider image
אחרי-לפני

הרמת חזה

slider image
אחרי-לפני

הרמת חזה

slider image
אחרי-לפני

הרמת חזה

slider image
אחרי-לפני

הרמת חזה

slider image

slider image

slider image

slider image

החלמה בעקבות ניתוח הרמת חזה

ניתוחי הרמת חזה מתבצעים תחת הרדמה מלאה, ללא שימוש בנקזים וללא צורך באשפוז המטופלת ללילה. ד”ר בנקלר מבצעת ניתוחים פלסטיים ב”מדיקה”, מרכז רפואי שמציג סטנדרטים של מלון בוטיק – כך שמעבר להליך הכירורגי עצמו, בחדר ניתוח המצויד במכשור המתקדם ביותר, גם השהות לאחר מכן מתאפיינת בתנאים מצוינים.

תופעות הלוואי הבולטות בימים הראשונים שלאחר הניתוח הם נפיחות וכאב בהתאם למידת הרגישות של כל אישה. למרות האמור, רוב המטופלות לא חשות נפיחות או כאב משמעותי לאחר הניתוח, אך בכל מקרה מומלץ להצטייד מראש במשככי כאבים.

התופעות הנ”ל, אם תופענה, מתפוגגות בהדרגה. לאחר 10 ימים עד שבועיים תוכלי לחזור לפעילות רגילה פרט להימנעות מפעילות גופנית מאומצות והרמת משאות כבדים. לאחר 6 שבועות, ניתן לחזור לשגרה הרגילה. ד”ר בנקלר מספקת כמובן הנחיות מפורטות, ומקפידה על זמינות מרבית עבור כל שאלה, בקשה, חשש וצורך בתמיכה.

את השינוי במראה החזה ניתן לראות כמעט מיידית, הזקיפות המחודשת, המידות המדויקות והצורה המחמיאה מובילים לשינוי ממשי גם בתחושה, בדימוי העצמי ובאיכות החיים באופן כללי. החלמה מלאה צפויה תוך 6 שבועות, אז גם ניתן לרוב להתרשם מהתוצאה, אך תוצאה סופית תתקבל רק לאחר שנה.

blog title פרסומים אחרונים

לפרסומים האקדמיים שלי >>