הקטנת חזה

הקטנת חזה הוא ניתוח עם תועלת כפולה – גם אסתטי, ובמקרים רבים גם נושא עמו תועלת בריאותית. גודל החזה משפיע גם על משקלו – חזה גדול הוא גם חזה כבד, ומשקלו עלול לגרום לכאבי צוואר וגב, יציבה לא נכונה, כאבים בכתפיים (בגלל הלחץ של רצועות החזייה), שפשפות ופטרת בנקודות המפגש בין השדיים לגוף כתוצאה מהחיכוך המתמיד. ניתוח הקטנת חזה עשוי להוות נקודת מפנה משמעותית בחיים (ואיכותם), ובפרט אם תעברי את ההליך הכירורגי והנפשי עם ד”ר מיכל בנקלר, כירורגית פלסטית בעלת ניסיון רב בהקטנות חזה.

before after
img

למי מתאים ניתוח להקטנת חזה?

ניתוח הקטנת חזה מיועד לכל מי שחושבת שהשדיים שלה גדולים יתר על המידה. זהו כמובן מדד סובייקטיבי, אבל בסופו של דבר את זו שיודעת הכי טוב אם את מרגישה שזהו המראה הנכון והמחמיא ביותר עבורך, אם קשה לך לשאת את כובד המשקל, או שיש צורך בשינוי. עוד נקודה שכדאי לציין היא שבמקרים רבים חזה גדול מאוד נוטה לצנוח ולהיראות נפול. תופעות לא רצויות נוספות עלולות להיות פטרת בקפלי השדיים וריח לא נעים בשל הצטברות זיעה וחיידקים באזורים אלה. את כל ההשלכות הפחות טובות של חזה גדול ניתן לפתור באמצעות ניתוח, אולם בכל מקרה נדרשת תחילה גם התבוננות מקצועית. לצורך כך מתבצע מפגש ייעוץ. בפגישה זו בוחנת ד”ר בנקלר את כל ההיבטים הרלוונטיים על סמך הניסיון העשיר שלה, ומוודאת כי אכן הליך כירורגי יניב תועלת משמעותית. מומלץ להגיע לניתוח כשמשקל הגוף יציב. דגש נוסף הוא ההיבט הרגשי, ובפרט עבור מטופלות צעירות, משום שללא בשלות נפשית מתאימה לא מומלץ לעבור הליך זה.

תכנון מדויק

לאחר שד”ר בנקלר מוודאת כי הציפיות של המטופלת עומדות בקנה אחד עם יתרונות הניתוח ומגבלותיו, ושאכן ניתוח הקטנת חזה יוביל לשיפור המצופה במראה החיצוני, השלב הבא יהיה תכנון ההליך הכירורגי. הפרמטר המשמעותי ביותר הוא היקף ההקטנה, כלומר כמה רקמות שד יוסרו בניתוח. מומלץ לבצע במקביל להקטנה גם הרמת חזה, אשר תמקסם את תוצאות הניתוח ותשפר עוד יותר את מראהו. הבקיאות המעמיקה של ד”ר בנקלר באה לידי ביטוי גם בשלב קריטי זה, וביחד עם טביעת העין המדויקת שלה, התוצאה הינה תכנון מוקפד ומדויק.

img
flower

reviews title לקוחות ממליצים

23.5.2022

מיכל

avatar

לפני פחות משבועיים עברתי ניתוח עפעפיים והקטנת חזה. המתנה הכי יפה שיכלתי לתת לעצמי. זה את עצמי על שולחן הניתוחים של ד"ר מיכל בנקלר! התוצאות המושלמות!!! את אדיבה, עניינית, מקצועית! מושלמת!!! ההסברים והליווי שלפני. הליווי אחרי והכי חשוב תודה גדולה על המראה החדש שהענקת לי. את אלופה!!!

7.1.2022

רווית

avatar

עברתי ניתוח הקטנה והרמת חזה אצל ד"ר מיכל בנקלר היקרה, אני רוצה לשתף את הקוראים שנתקלתי באשה ורופאה מדהימה, באישיות במקצועיות באנושיות, מרגע שהגעתי למרפאה זכיתי ללווי וליחס אישי, ממליצה בחום לכל מי שחולמת להיות בריאה וגם יפה להגיע ולפגוש את דר מיכל היקרה והאלופה.

17.11.2021

שקד

avatar

אין לי מילים לתאר כמה אני ממליצה!! מהפגישה הראשונה, הליווי, הניתוח וההחלמה. אנושיות, אכפתיות ואמפתיה שלא מתפשרת על מקצועיות ותוצאה יותר ממושלמת וצוות מדהים ומסור. אני רק שבוע וחצי לאחר הניתוח וכבר מתפקדת כרגיל ומרגישה מעולה. מיכל את קוסמת!

8.3.2020

שירן

avatar

לפני שלושה חודשים ד"ר מיכל בנקלר ניתחה אותי בניתוח הקטנת חזה ומעבר לזה שהיא בן אדם מדהים, ישר איך שפגשתי אותה ידעתי שרק היא תנתח אותי, התוצאות מושלמות היא הגשימה לי חלום ובצורה הכי יפה שאפשר! תודה רבה לך מיכל ואני מאחלת לכולנו להגשים את החלומות שלנו ואם אפשר עם ד"ר בנקלר אז זה בכלל מעולה

step by step title תהליך הטיפול

פגישת יעוץ

שיחה לתיאום ציפיות ובדיקת הצורך בטיפול גם בא-סימטריה. השילוב בין טביעת העין המדויקת של ד”ר בנקלר והקשב אלייך מוביל לבחירות אופטימליות.

הכנה לניתוח

יש לוודא כשירות לעבור ניתוח באזור זה בגוף, ההפניה היא על סמך המאפיינים הספציפיים של כל מטופלת.

ניתוח

ד”ר בנקלר מבצעת את כל הניתוחים בעצמה. ההליך הכירורגי עצמו אורך בדרך כלל כשעתיים-שלוש.

סיום תקופת ההחלמה

חזרה הביתה מספר שעות לאחר הניתוח. חזרה לשגרה כמעט מלאה כעבור שבוע-שניים. תוצאות מורגשות מיד לאחר הניתוח, תוצאה סופית לאחר כשנה.

ניתוח הקטנת חזה שאלות שהרבה לקוחות שואלים אותי על

  • לקראת ניתוח הקטנת חזה תעברי בדיקות רפואיות שונות, שמטרתן להוריד למינימום סיכונים מיותרים. בפרט יש צורך בבדיקת דם, בדיקת תפקודי קרישה, א.ק.ג. וכן הדמיה של השדיים – באמצעות אולטרסאונד, ממוגרפיה או MRI, בהתאם להמלצה. מרכיב נוסף בהיערכות להקטנת החזה הוא הפסקת עישון: הניקוטין בשילוב עם עשן הסיגריות פוגעים בכושר הריפוי הטבעי של הגוף אחרי ניתוח, ומסכנים את תוצאותיו. החל מכשבועיים לפני ההגעה לחדר הניתוח תתבקשי להפסיק להשתמש בתרופות מדללות דם. המלצה נוספת היא להצטייד בחזייה תומכת לתקופת ההחלמה (חזית ספורט בלי ברזלים הנסגרת מקדימה).

  • ישנן מספר דרכים שונות לבצע ניתוח הקטנת חזה. ד”ר מיכל בנקלר שולטת בכולן, ובהתאם הבחירה בגישה הנכונה הינה אישית ופרטנית, על סמך ההתאמה אלייך ופגישת הייעוץ המשותפת. ברוב המקרים תעדיף ד”ר בנקלר לבצע ניתוח הקטנת חזה בטכניקה המכונה “סוכריה על מקל” אשר מורידה למינימום את הצלקות הנדרשות, נותנת תוצאה טבעית ומורידה את הצורך בשימוש בנקזים ובאשפוז לילה. הניתוח מתבצע תחת הרדמה מלאה ואורך בדרך כלל כשעתיים. כדאי לדעת שהניתוחים של ד”ר בנקלר מתקיימים במרכז “מדיקה” ברמת החיל – מרכז רפואי מוערך מאוד בזכות הציוד הרפואי המושקע, ולא פחות חשוב, האווירה של מלון הבוטיק שמאפיינת את המקום ותורמת לשלווה של המנותחות.

  • לאחר ניתוח הקטנת חזה לרוב אין צורך באשפוז, ובמקרים שכן יהיה זה אשפוז של לילה אחד. התפרים שבהם משתמשת ד”ר בנקלר נמסים מעצמם ואין צורך בהסרתם. בשבוע הראשון לאחר הניתוח ישנם מגבלות מסוימות, אך הן אינם רבות או משמעותיות. בסופו של השבוע מסתיים החלק המאתגר של ההחלמה, ולרוב ניתן לחזור לעבודה שלא כרוכה במאמצים פיזיים. לאחר כ- 6 שבועות ניתן לחזור לפעילות רגילה לחלוטין ובנוסף גם פעילות ספורטיבית הופכת אפשרית. לאורך תקופת ההחלמה מקפידה ד”ר בנקלר על זמינות מרבית עבור המטופלות שלה. תוכלי לפנות עם כל שאלה או חשש, ולקבל מענה מקצועי וסבלני שיעזור לך לעבור פרק זמן זה עם מקסימום שקט נפשי (שכמובן חיוני להחלמה). תוצאות ניתוח להקטנת חזה ניתן לראות ולהרגיש מיידית. ההחלמה מסתיימת תוך 6 שבועות ותוצאה סופית תתקבל לאחר שנה. תוצאות ניתוח להקטנת חזה מובילות לשיפור של ממש בתחושות, בהתנהלות היומיומית ובאיכות החיים באופן כללי.

faq

לקראת ניתוח הקטנת חזה תעברי בדיקות רפואיות שונות, שמטרתן להוריד למינימום סיכונים מיותרים. בפרט יש צורך בבדיקת דם, בדיקת תפקודי קרישה, א.ק.ג. וכן הדמיה של השדיים – באמצעות אולטרסאונד, ממוגרפיה או MRI, בהתאם להמלצה. מרכיב נוסף בהיערכות להקטנת החזה הוא הפסקת עישון: הניקוטין בשילוב עם עשן הסיגריות פוגעים בכושר הריפוי הטבעי של הגוף אחרי ניתוח, ומסכנים את תוצאותיו. החל מכשבועיים לפני ההגעה לחדר הניתוח תתבקשי להפסיק להשתמש בתרופות מדללות דם. המלצה נוספת היא להצטייד בחזייה תומכת לתקופת ההחלמה (חזית ספורט בלי ברזלים הנסגרת מקדימה).

ישנן מספר דרכים שונות לבצע ניתוח הקטנת חזה. ד”ר מיכל בנקלר שולטת בכולן, ובהתאם הבחירה בגישה הנכונה הינה אישית ופרטנית, על סמך ההתאמה אלייך ופגישת הייעוץ המשותפת. ברוב המקרים תעדיף ד”ר בנקלר לבצע ניתוח הקטנת חזה בטכניקה המכונה “סוכריה על מקל” אשר מורידה למינימום את הצלקות הנדרשות, נותנת תוצאה טבעית ומורידה את הצורך בשימוש בנקזים ובאשפוז לילה. הניתוח מתבצע תחת הרדמה מלאה ואורך בדרך כלל כשעתיים. כדאי לדעת שהניתוחים של ד”ר בנקלר מתקיימים במרכז “מדיקה” ברמת החיל – מרכז רפואי מוערך מאוד בזכות הציוד הרפואי המושקע, ולא פחות חשוב, האווירה של מלון הבוטיק שמאפיינת את המקום ותורמת לשלווה של המנותחות.

לאחר ניתוח הקטנת חזה לרוב אין צורך באשפוז, ובמקרים שכן יהיה זה אשפוז של לילה אחד. התפרים שבהם משתמשת ד”ר בנקלר נמסים מעצמם ואין צורך בהסרתם. בשבוע הראשון לאחר הניתוח ישנם מגבלות מסוימות, אך הן אינם רבות או משמעותיות. בסופו של השבוע מסתיים החלק המאתגר של ההחלמה, ולרוב ניתן לחזור לעבודה שלא כרוכה במאמצים פיזיים. לאחר כ- 6 שבועות ניתן לחזור לפעילות רגילה לחלוטין ובנוסף גם פעילות ספורטיבית הופכת אפשרית. לאורך תקופת ההחלמה מקפידה ד”ר בנקלר על זמינות מרבית עבור המטופלות שלה. תוכלי לפנות עם כל שאלה או חשש, ולקבל מענה מקצועי וסבלני שיעזור לך לעבור פרק זמן זה עם מקסימום שקט נפשי (שכמובן חיוני להחלמה). תוצאות ניתוח להקטנת חזה ניתן לראות ולהרגיש מיידית. ההחלמה מסתיימת תוך 6 שבועות ותוצאה סופית תתקבל לאחר שנה. תוצאות ניתוח להקטנת חזה מובילות לשיפור של ממש בתחושות, בהתנהלות היומיומית ובאיכות החיים באופן כללי.

slider image
אחרי-לפני

הקטנת חזה

slider image
אחרי-לפני

הקטנת חזה

slider image
אחרי-לפני

הקטנת חזה

slider image
אחרי-לפני

הקטנת חזה

slider image
אחרי-לפני

הקטנת חזה

slider image

slider image

slider image

slider image

slider image

slider image

slider image

slider image

slider image

slider image

slider image

slider image

slider image

ליווי צמוד לאורך כל הדרך

בנוסף לאפשרות לקבל מענה סבלני מד”ר בנקלר עצמה, גם המתאמת זמינה עבורך 24/7 לכל שאלה או התייעצות.

כמו ד”ר בנקלר, גם למתאמת יש ניסיון נרחב ומטופלות רבות ציינו את הנוכחות שלה כמשמעותית עבורן בתהליך.
ההקפדה הבלתי מתפשרת על סטנדרטים גבוהים מאוד באה לידי ביטוי גם במרכז הרפואי שבו מתבצע הניתוח. מדיקה ברמת החיל הוא למעשה שילוב של מרכז עם חדרי ניתוח מאובזרים היטב ומלון בוטיק. אמנם את לא מגיעה לחופשה, אבל גם לפני, במהלך ואחרי הקטנת חזה מגיע לך להתפנק במקום שחושב על כל פרט ופרט, ובעיקר על רווחת המטופלות.

blog title פרסומים אחרונים

לפרסומים האקדמיים שלי >>